Používame najkvalitnejšie fólie určené výhradne pre celopolepy automobilov a vlastne všetkých lakovaných materiálov. Tieto autofólie boli špeciálne vyvinuté na tento účel. Spĺňajú všetky nároky na špičkovú aplikáciu, najmä na veľmi ťažké tvary karosérie, kde dokonale priľnú a neodlepujú sa.

Prvá zákazka, na ktorej boli tieto autofólie použité, bolo zjednotenie farieb Taxi v Nemecku. Z tohto vyplýva kvalita Color Change fólie, ktorá bola vybraná na zákazku takýchto rozmerov. Ďalej nasledovalo mnoho ďalších veľkých zákaziek, kde sa kvality autofólie KPMF jednoznačne osvedčili. V Českej republike prešla táto Color Change fólia krstom, podobne ako v Nemecku, pri zjednocovaní farebnosti Taxi.

Bohužiaľ, veľa firiem ponúka fólie na polepy áut z iných materiálov. Tieto sa primárne nepoužívajú na zmenu farby, ale skôr na autopolepy vyrezávanou reklamou. To znamená napríklad na rôzne logá a podobne, čo má za následok praskanie fólie v miestach kde dochádza k pnutiu fólie.

Ďalej tieto „horšie“ fólie používajú permanentné lepidlo a tým pádom pri odstránení fólie zostane lepidlo na laku vozidla a prakticky sa nedá odstrániť. Preto na dočasnú zmenu farby odporúčame vždy používať autofólie na zmenu farby KPMF, ktoré zaručujú okrem iného dokonalú aplikáciu a záruku perfektnej funkčnosti a vzhľadu.

Fotodokumntácia zmeny farby

A ako to robíme? Pozrite následovnú sériu fotiek zo zmeny z čiernej farby na matnú bielu.

Premena striebornej Toyoty RAV4 na červenú